s

Voltajix Dijital Pazarlama

Voltajix Dijital Pazarlama, 2005 yılından günümüze kadar Web tasarım, ticari firma, kişisel sayfa, blogerlar ve şahısa özel yapılmaktadır. 2009 yılı itibari ile Seo Danışmanı hizmetini de müşterilerine verdiği hizmetlerinin arasına koyarak 2019 yılına kadar 3000’i aşkın firmanın Seo Danışmanlığını yapmıştır.

1 Ocak 2013 tarihi itibari ile Seo Danışmanlık, Sosyal Medya Yönetimi, Adwords Reklamcılık, Sosyal Medya Reklamcılığı ve  Mobil Uygulama Yazılımı hizmetini sağlamaya başladı.

7 Şubat 2020 tarihi itibari ile Voltajix Yazılım Danışmanlık San. ve Tic. A.Ş. olarak firmamızı kurarak açılışa özel Seo Danışmanlık hizmetinde Seo Danışmanlık fiyatlarımızı yarıya çektik. Kaliteli ve müşterilerinin bütçesini sarsmadan memnuniyetlerini sağlamayı misyon haline getirmiştir.

4350

Müşterimiz

139

Proje

590

Seo Hizmeti

Neler Yapıyoruz?

Markanıza hangi hizmetimiz ile enerji vermemizi istersiniz?

Kurumsal Web Tasarım

Firmanızın kurumsal imajını web sitenize de yansıtarak rakiplerinizden önde olmanızı sağlayalım. Kurumsal Web Tasarım hizmeti alarak sitenizi bize yaptırabilirsiniz.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya danışmanlığı / yönetimi orta ve uzun vadede marka değerini arttıran ve dönüşüm sağlayan, Dijital Pazarlama'nın büyük bir parçası ile sizde tanışın!

E-Ticaret Sitesi

E-Ticaret ile her türlü ürün veya hizmetin internet üzerinden alış ve satış işlemidir. B2B ve B2C E-Ticaret sistemlerini isteklerinize doğrultusunda yazıyoruz. E-Ticaret Sitenizi hizmetini bizden alabilirsiniz.

Seo (Arama Motoru Optimizasyonu)

SEO hizmetleri yani arama motoru optimizasyonu, web siteniz için doğal trafik oluşturmak ve bunu gün ve gün artırmak...

E-Ticaret Danışmanlık

E-Ticaret Danışmanlığını Voltajix Yazılım Danışmanlık Tarafından E-Ticaret Üzerine Yazılan Yazıları Okuyabilir ve E-ticaret Siteniz İçin E-Ticaret Danışmanlığı Hizmeti Alabilirsiniz.

Mobil Uygulama Yazılımı

Android ve iOS Uygulama Projenizi Hayata Geçirmek İçin Hemen Bizimle İletişime Geçin.

Müşterilerimiz

Bizim İçin Ne Dediler?